Hakkımızda

Yenilikçi bakış açısı ve Profesyonel Hizmet

Malatya ve çevre illerde; yaşlı, hasta bakım ve bakıcı ihtiyaçlarına yenilikçi bakış açısı ile hizmet veren profesyonel danışmanlık şirketidir.

Bütünleşik ve yenilikçi bir anlayışla rehabilitasyon, evde sağlık ve palyatif bakım hizmeti alanlarında çözüm ortaklarımız ile  hasta bakıcı ve diğer profesyonellerine ulaşmanızı sağlayarak evde yaşayan felç geçirmiş, demans, yaşlı veya engelli yakınınız için baştan-sona bakım danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yakınınızın huzur evinde ya da bakım evinde  kalmasını istemiyorsanız Güven Bakım ve  Danışmanlık olarak yaşlınız, hastanız ya da bakıma ihtiyacı olan engelli bireyimiz için evde yatılı ya da gündüz bakıcı, yaşlı-engelli dostu hasta bakıcılarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz

Uzman kadromuzla ve sürekli geliştirdiğimiz güvenli ve etkin hizmet anlayışı ile bireyin kendi yaşam alanında, uluslararası standartlar uygulanarak sağlığın korunması, sağlık sorunlarının etkin çözümü ve günlük yaşam aktivitelerinin sürdürülmesini sağlayarak, evde bakım hizmetinden faydalananların ve çalışanların memnuniyetinin üst düzeyde olduğu vazgeçilmez bir rol model olmaktır.

Misyonumuz

Sorumluluklarının farkında olan, farklılıkları algılayan ve farklılıklara ayrım yapmadan saygı duyan, sorunlara karşı çözüm odaklı sistemler oluşturan, gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyi işine entegre eden, analitik düşünen ve alanında profesyonel, eğitimli personelini, değerli müşterilerimizin hizmetine sunan alanında öncü rol oynayan, insanlığın yararına hizmetler yürütmektedir.